Články

Zobrazení příspěvků z September, 2013

Bahnobranní ve Valticích

Napsal: Katka Sedláčková v XCM 7 let, 4 měsíce
Bahnobranní ve Valticích

Mohl to být idylický závod babího léta uprostřed vinic, na který se těšilo více než 2000 příznivců horských kol. Ale nebyl, protože několik dní ve Valticích vydatně pršelo. V sobotu 14.9., na předposledním závodě KPŽ - Valtické kolobranní, se s poněkud rozpačitými pocity postavilo na start více než 2200 účastníků na tratě o délkách 28, 40, 54 km. Mohli jsme se "těšit" na historicky první blátivé Valtice.

vítězstvíbahnokpž
více / 0 komentáře

XC Uherské Hradiště

Napsal: Lukáš Sládeček v XC 7 let, 4 měsíce
XC Uherské Hradiště

Léto pryč, konec dovolených, konec krásného počasí. Každý se vrátil ke svým povinnostem, ať už to byla práce nebo škola. I přesto se náš tým opět sešel na startu v Uherském Hradišti, aby jsme se zde poprali dne 14. 9. 2013 s promáčeným XC okruhem. Celou předešlou noc vydatně pršelo což z většiny trati udělalo bahenní kluziště. Ovšem pořadatelé skvěle zvládli svůj úkol a všechny nebezpečná místa byla pod jejich neustálím dohledem. Trať dokonale zabezpečili i v deštivém počasí, které panovalo. Zato jim samozřejmě patří velké díky. Skvělá práce.

bahnoxcvítězstvíorganizátoři
více / 0 komentáře

Slavkovské radary

Napsal: Jirka Javůrek v Silnice 7 let, 4 měsíce
Slavkovské radary

V neděli 8.září se konala již tradiční časovka Slavkovské radary, za náš oddíl, který byl oslabený o závodníky vinou dovolených, se účastnili Jirka Javůrek, Michal Petrák a Katka Sedláčková. Trať časovky byla dlouhá 6,8 km s převýšením 354 m. Po minutových intervalech se závodníci pouštěli na trať a nejlépe z našich dopadl Jiří Javůrek na 7. místě celkově a 3. v kategorii do 30 let v čase 19:01, Michal Petrák dojel na 25. místě celkově a 9. v kategorii v čase 21:03 a Katka Sedláčková 77. celkově a 4. v ženské kategorii v čase 26:09.

týmtradicesilnicečasovkapřevýšení
více / 0 komentáře

Jubilejní Rusavská 50tka

Napsal: Katka Sedláčková v XCM 7 let, 4 měsíce
Jubilejní Rusavská 50tka

V sobotu 17. 8. se konal jubilejní desátý ročník místního „přeboru hostýnských vrchů“, závodu Rusavská 50tka. Pořadatelé si tento rok připravili pro závodníky řadu novinek. Jednou z nich byla trasa B na 35 km s převýšením 850 m. Trasa 50 km zůstala nezměněna. Další novinkou byla možnost sestavení týmových dvojic, z nichž jeden startuje na trati 50 km a jeden na trati 35 km. Závod v blízkosti našich domovů jsme si nemohli nechat ujít a tak se nás sešlo v karbonových dresech pod stanem Kudrna osm (Michal zastával důležitou funkci nosiče bidonů na svém silničním oři).

převýšenítýmorganizátořivítězství
více / 0 komentáře

Xterra Klíny

Napsal: Stanislav Špiler v Triatlon 7 let, 4 měsíce
Xterra Klíny

Poslední srpnovou sobotu se v Krušnohorských Klínech konal 12. ročník terénního triatlonu - Krušnoman, který byl zároveň finálovým závodem Českého poháru Xterra 2013. Protože se mělo rozhodnout o celkovém vítězi celého poháru, sešla se na startu většina české špičky.

převýšenívítězstvíklímaxterratriatlonmistrovství
více / 0 komentáře