Příprava na sezonu 2014

Jan Janda 7 let

0 komentáře

Ačkoli veškerá aktivita našeho nového webu upadla, o té naší se to říct rozhodně nedá! Zimní příprava brzy dosáhne svého poločasu a tréninkový plán každého z nás se postupně plní až po okraj.

Najíždění oblíbených objemů jsme letos pojali kolektivně, a to především o víkendech, kdy náš balík honí kilometry po místních okreskách. V týdnu každý dle svých časových dispozic a především svého vědomí a svědomí! Cyklistika však není ani zdaleka jedinou aktivitou, která naplňuje náš volný čas. Pod odborným dohledem mistra Ondry Šlechty provozujeme bazénové dýchánky v podobě nekompromisního plaveckého tréninku jak se sluší a patří, a to rovnou třikrát týdně. „To už stačí, pane trenére“ křičíme. Nestačí! O poslední zbytky sil přichází každý sám, doma. Zavěšení na hrazdě, TRX, nebo jiném mučicím nástroji, dáváme do kopy svaly, které v době odpočinku podlehly zkáze a je třeba je dát před blížící se sezonou do kopy.

V druhé polovině března se osm vyvolených vydá na týmové soustředění do teplých krajin, kde završí svoji objemovou přípravu. Ti, co přežijí, budou moci s klidným svědomím vkročit do sezónního kolotoče a tréninků intenzit.

Aby toho nebylo málo, tak náš tým doznal personálních změn, respektive přírůstku. Naše řady posílila Terka Loupalová, která opustila svět atletiky, aby se mohla naplno věnovat cyklistice. Už po několika týdnech se jeví být velkým talentem a pro všechny je velkou neznámou, jak si bude v budoucnu počínat. Proto zbystřete a sledujte naše aktivity i v budoucnu. 

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné