Reportáž na ČT a zakončení přípravy v Jeseníkách

Lukáš Sládeček 4 roky, 9 měsíců

0 komentáře

České televize: Se čtyřkou na vrchol

Tento víkend 19.-20. července jsme vyrazili na Rychlebské stezky s cílem zdokonalit především naše technické dovednosti. Při této příležitosti jsme se zúčastnili závodu České televize: Se čtyřkou na vrchol. Jednalo se o závod jednotlivců na 1,5km na spodní části Superflow trailu.

Po úspěšné kvalifikaci se Petr umístil na 2. místě, Jirka na 5. místě.
Poté následovaly finální jízdy ve kterých se Petr umístil na celkovém 3. místě a Jirka obsadil místo 5.

Bílou Opavou na Praděd

V neděli se sešel tým, abychom společně vykročili na tůru Bílou Opavou a dále pokračovali na Praděd (nádherný kout naší země). Trochu zaměstnat i jiné svalové partie než jsme z kola zvyklí. Touto tůrou byla úspěšně zakončena naše příprava na konečnou fázi sezony.

Děkujeme všem za podporu a držte nám i nadále palce při našich sportovních výkonech.