Rohálovská 50 (2014)

Jirka Javůrek 6 let, 2 měsíce

0 komentáře

V sobotu 26.4. se náš tým zúčastnil jarní srdcovky Rohálovské 50 v sestavě Petr Oravec, Jiří Klíma, Stanislav Špiler, ti jeli v "A" týmu v soutěži družstev a Jiří Javůrek, Tomáš Zobaník, Pavel Rada za tým "B" a Lukáš Sládeček, který se do tříčlenné sestavy nevešel.

Po celý týden pršelo, tak bylo jasné, že se pojede závod na bahně, větší část týmu se na zhoršené podmínky velice těšila :). Po rozjetí jsme nastoupili na start a pustili jsme se do závodění.

Smůlu měl Staňa Špiler, který vinou pádu musel odstoupit, Jirka Klíma jel tréninkový závod a po náročném předešlém tréninku se pěkně porval s tratí a dokončil na 33. místě a 21. v kategori jako nejlepší z našeho týmu. Další dojel Peťa Oravec, který byl nespokojen se svým výsledkem a zajel 36. flek, 7. v kat. a minutu za Jirkou Klímou. Parádní výkon podal Pavel Rada, zarytý silničář, který se popral s rozbahněnou tratí a dokončil na 75. místě, 7. v kat., i s ulomenou pákou přední brzdy! Technické problémy měl také Tom Zobaník a dojel na 81. místě, 46. v kat. minutu za Pavlem. Další projel cílem Jirka Javůrek na 111. místě, 58. v kat., který je vinou měsíční nemoci hodně pozadu s tréninkem. Lukáš Sládeček dokončil na pěkném 164. místě a 84. v kat..

Rohálovská 50 opět ukázala, jak je perfektně zorganizovaná a nenašel se snad nikdo, kdo by mohl říct něco špatného o tomto závodě. Nezbývá než poděkovat Vesanům za tak krásný závod, příští rok se určitě uvidíme znovu na startu!

Fotogalerie...

Autor fotografie: polida.rajce.idnes.cz

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné