Rusavská 50

Lukáš Sládeček 6 let, 2 měsíce

0 komentáře

V obci Rusava 16.8. odstartoval již 11. ročník Rusavské padesátky. Jako vždy se zde sešla spousta bikerů, aby se utkali s tratí v krásném prostředí Hostýnských vrchů. Na start hlavního závodu o délce 50km se postavilo na 875 závodníků. Mezi nimi i Pavel Rada a Petr Oravec. V dalším závodu o délce 35km bojovala Terezka Loupalová, Jirka Javůrek a Jan Mrtvý.

V čase startu počasí přálo, ale nakonec došlo i na déšť, který zajistil dostatečně bahnitou trať. Nejlépe si vedla Terezka Loupalová a získala tak 1. místo ve své kategorii. Další umístění vybojoval Jirka Javůrek, který obsadil 2. místo v kategorii.

A jaké pocity měla Terezka ze závodu?

Jela jsem trasu B (35km). Tuto trasu jsem si cca dva týdny před startem projížděla takže jsem věděla co mě čeká. Hned na začátku se stoupalo do docela prudkého kopce a to jsem věděla, že jsem mezi juniorkami na prvním místě. Potom se už vjelo do terénu a řekla bych, že bylo docela sucho, ale v polovině závodu se spustil déšť a začalo být dost bahno. To mi nedělalo žádný problém. Celý závod jsem jela bez pádů a defektů. Nakonec jsem dojela na 1. místě v kategorii (juniorky). S dnešním výkonem jsem spokojená a děkuji všem za podporu.

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné