Souboje na přelomu měsíce srpen/září

Lukáš Sládeček 6 let, 4 měsíce

0 komentáře

Časovka na Praděd

Ve čtvrtek 28. srpna se Petr Oravec zůčastnil hasičské časovky na Praděd, kde obsadil 2. místo v kategorii do 30 let s celkovým umístěním na 7. pozici. O své pocity se s námi samozřejmě rád podělil:

Na Praděd jsem nikdy předtím nejel, tak jsem byl zvědavej jak to dopadne. Nahoře byla zima a mlha, což je škoda, když už jsem tam vyjel :) Celkový čas výjezdu byl 31min a 11sec.

Štrauzák

31. srpna jsme se vydali na časovku zvanou Štrauzák v obci Hrubá Voda. Jednalo se o časovku do vrchu o délce 4400m s převýšením 231m. Zázemí bylo v krásném prostředí hotelu Akademie. Pořadatelé u již 13. ročníku měli vše zmáknuto na jedničku. Na své si přišli děti i ostřílení závodníci. V kategorii se na 2. místě umístila Terezka Loupalová a na stejné pozici, 2. místo ve své kategorii i Petr Oravec. Gratulujeme.

PDV Kořenec

6. září jsme se rozhodli zdolat blátivý XC okruh Poháru Drahanské vrchoviny. Rozbahněné louky, které odmítali vsáknout další příval vody, v lese technický úsek na svahu s mechem, kamením a blátem. Aby vody nebylo málo, nesmím zapomenout i na dva potůčky, ktere protínali trať. To vše si všichni závodnici plně užili :) Na této trati nejlépe za náš tým zabojoval Petr Oravec a získal tak cenné 2. místo.

Slavkovské radary

1. zářijovou neděli (7. září) se už tradičně konala časovka do vrchu ke Slavkovským radarům. Zde jsme se sešli v hojném počtu a poprali se s tratí o délce 6,8km a převýšením 354m. Nejlépe si vedli:

Pavel Rada 3. absolutně (2. kat.)
Petr Oravec 4. absolutně (1. kat.)
Jirka Javůrek 8. absolutně (2. kat.)
Milan Kolář 16. absolutně (3. kat.)
Tereza Loupalová 46. absolutně (1. kat.)

• Fotogalerie Slavkovské radary

No zkrátka bylo nás všude dost :)
Děkujeme tímto všem partnerům, přátelům a příznivcům sportu, kteří nás podporují.

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné