Triatlonový víkend

Lukáš Sládeček 5 let, 3 měsíce

0 komentáře

Naší triatlonisté Jirka Klíma a Milan Kolář bojovali po oba víkendové dny 26.7. a 27.7. na závodech Triatlon Hulín a Velká cena Ostravy. Panovalo krásné slunečné počasí. V sobotu se na start Hulínského triatlonu postavilo na 180 závodníků. Start byl zahájen v bazénu na vzdálenost 0,45 km, cyklistická část měřila 33 km a běh 6 km. Milan si doběhl pro 4. příčku a Jirka získal opět 1. místo.

Další den se Jirka s Milanem přesunuli do Ostravy. Opět zde panovalo krásné počasí. Tentokrát na naše závodníky čekalo 0,75 km plavání, cyklistika se jela na kopcovité trati okolo Hlučína s délkou 23 km a následný běh měřil 6 km. Milan i přesto, že již na sobě cítil známky menší únavy ze včerejšího závodu, vybojoval krásnou 7. pozici.
Jirka v celkovém umístění vybojoval 1. příčku. A jak sám uvedl:

"Víkend byl zaměřen na objemovou přípravu a bylo potřeba i kvalitně potrénovat (zmíněné závody). V sobotu tedy do Hulína na kole cca 45 km a zpět 35 km. V neděli do Hlučína cca 90 km se značným převýšením 1440 metrů, zpět už to, ale bylo autem s týmovým kolegou Milanem Kolářem."

S výkony byli oba naši triatlonisté spokojeni a budeme se na ně těšit zase při dalším závodě. Gratulujeme k jejich výkonům a děkujeme všem, kteří naše borce podporují.