Velké Boskovické finále

Lukáš Sládeček 6 let, 4 měsíce

0 komentáře

Po obloze plynou šedé mraky a tak nad dnešním počasí visí velký otazník. Ale netrvá to dlouho a najednou se začnou mračna protrhávat. Sluneční paprsky se odráží od zlatavého písku, který svou barvou rozzáří tváře bikerů v aréně Boskovického western parku. Po rychlém startu se celé startovní pole ztrácí v blízkém lese. Zde je čeká technicky náročný úsek jen lesním terénem. Tolik po sobě jdoucích výjezdů a sjezdů se hned tak nevidí. Sotva svůj stroj dostanete na hřeben, prudce stáčíte bike a řítíte se dolů, snažíte se udržet stopu a neporazit žádný strom, který se před vámi objeví v poslední vteřině. Těžiště držíte co nejblíže zadnímu kolu, hlína se trhá od kol a kousky ní vám prosviští kolem tváře. Soustředíte se na svou jízdu a připravujete se na další stoupání, které vzápětí následuje. Jedete okruh v Boskovicích a plně si užíváte místní trať Poháru Drahanské Vrchoviny. ...

Přesně takové pocity na vás zanechá finálový závod v Boskovicích. Zde si Terezka Loupalová vybojovala nádherné 2. místo dnešního závodu (27. září). Její technika se závod co závod neustále zdokonaluje. Snad i díky tomu se ji povedlo vybojovat také 3. místo v celkovém bodování Poháru Drahanské Vrchoviny. Gratulace!

Děkujeme pořadatelům za skvělou letošní sezónu Poháru a budeme se těšit opět v příštím roce. Díky moc!

Jezdíme protože chceme vítězit? NE tak docela - pro fair play co ke sportu patři, ale někdy se na to zapomíná, pro adrenalin v krvi a především pro radost z jízdy. Cyklistice a sportu ZDAR!


FOTOGALERIE

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné