Vysočina krev a pot

Lukáš Sládeček 6 let, 2 měsíce

0 komentáře

Náš tým strávil 23. - 25.5. na Vysočině a jistě není třeba připomínat, že se zde konal Světový pohár horských kol. Přijeli jsme podpořit naše borce a užít si zdejší atmosféru. Cyklistikou to zde doslova žilo. Potkali jste spoustu známých osobností a okolní atmosféra vám doslova prolezla každou buňkou v těle. Nepřáli jste si nic jiného než sedět v sedle svého biku a prát se s místním terénem. Nezapomenutelný zážitek.

A nebyl by to CK PeMaP Přerov, kdyby neprohnal své biky po lesích Vysočiny. Místní prostředí jsme si opravdu užili (až se nám nechtělo zpět). Sobotu jsme si užili převážně závodně na Birell Bike Vysočina - maratonu (53km) v obsazení Lukáš Sládeček a Jirka Javůrek.Po večerním vydatném dešti jsme se na trati řádně zapotili.
Maratonem to, ale neskončilo. V závodění se pokračovalo i v noci a další naši závodníci se zúčastnili TOI TOI MTB Night Race. Zde bojovali ve Vysočině aréně na svých strojích: Tereza Loupalová, Petr Oravec a Stanislav Špiler. Noční okruh nikoho nešetřil, přesto se s ním všichni závodníci poprali až do konce.

Pro nás všechny to byl skvělý víkend, plný dojmů a nového nadšení.

Cyklistika je úžasný, ale náročný sport vyžadující pevnou vůli. Hlavně vydržet a bojovat.

Fotogalerie z akce

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné