Žhavé Velenovské slunce

Lukáš Sládeček 6 let

0 komentáře

Horké letní slunce, rozpálená louka a chladný lesík s technickou pasáží. Tak bych asi jednou větou definoval sobotní závod Poháru Drahanské vrchoviny. Na startovní čáru se tentokrát postavil Petr Oravec, Jirka Javůrek a Lukáš Sládeček. Všichni jsme museli uznat zase skvělé připravený okruh za který patří pořadatelům velké díky.


V závodě si nejlépe vedl Jirka s Peťou. Jirka zvolil po startu volné tempo - posledních 14 dní neabsolvoval žádný náročnější závod a tak chtěl zprvu zmapovat své možnosti. S tratí se popral skvěle a probojoval se až na 5. příčku. V posledním okruhu se snažil dojet 4. závodníka, ale na konec protnul cílovou pásku na již zmíněné 5. příčce.


Petr musel absolvovat závod s pevnou vidlicí (z důvodu zatím nedokončeného vyladění jeho závodního stroje - tedy výběr vidlice pro tento závod neměl opravdu nic společného s dočasný pominutím smyslů). Již po třetím kole cítil každý výmol čím dál silněji, ale ani tyto komplikace nezlomily jeho závodního ducha a cílovou pásku protnul na krásném 3. místě.


Děkujeme pořadatelům za skvěle připravený závod, všem našim fanouškům a sponzorům (bez Vás všech by to prostě nešlo - díky). 3. srpna se na Vás budeme těšit při dalším závodě poháru v obci Valchov.

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné